Artykuły

znak CE

W TROSCE O WYSOKĄ JAKOŚĆ I BEZPIECZEŃSTWO WYROBÓW, NASZA FIRMA WPROWADZIŁA ZNAK CE.

 

znack ce_round

 

Znak CE (prawidłowa nazwa: oznakowanie CE -zobacz link) jest to symbol umieszczany na wyrobie przez producenta tego wyrobu, w celu poświadczenia, że wyrób jest zgodny z odnoszącymi się do niego wymaganiami prawnymi związanymi z szeroko pojętym bezpieczeństwem.

certyfikat CE

AKTUALNOŚCI

500 MENEDŻERÓW 2012 r.
Czwartek 13 Grudnia 2012, 11:12

Serdeczne gratulacje dla Prezesa Firmy NOVA-STAL, Piotra Nowakowskiego, za znalezienie się w zaszczytnym gronie 500 Najlepszych Polskich Menedżerów...

więcej aktualności...

INNOWACYJNOŚĆ

Kluczem do sukcesu każdego przedsięwzięcia jest pełna gotowość do podjęcia wyzwania oraz elastyczność działania umożliwiająca realizację najśmielszych zadań. Bazując na produktach najwyższej jakości pochodzących z wiodących hut polskich i zagranicznych

jesteśmy w stanie stworzyć dla Państwa dowolny produkt spełniający standardy w swojej branży. Zespół stałych inżynierów, pracujących w naszej firmie, jak również kadra Politechniki Łódzkiej oraz Politechniki Warszawskiej, z którą mamy zaszczyt współpracować,opracowuje innowacyjne rozwiązania w celu uzyskania jak najwyższej jakości naszych wyrobów.

Używając sformułowania – profile dające dużą swobodę – mamy na myśli potencjał wiedzy naszych współpracowników, dostęp do nowoczesnych laboratoriów Politechniki Łódzkiej, oraz Politechniki Warszawskiej i przede wszystkim wyobraźnię, która pozwala nam podejmować stawiane przez Państwa wyzwania.

TECHNOLOGIA

Zapraszamy do wejścia w świat  STALI – NOVEJ STALI. Technologia, z którą chcemy Państwa pokrótce zapoznać to klucz do sukcesu każdej realizacji. Bazujemy na istniejących na rynku produktach, dając im nowe życie poprzez udoskonalanie w naszym centrum technologicznym.

Dysponujemy najwyższej jakości sprzętem do produkcji wzmocnień stalowych do okien PCV, profili budowlanych, kształtowników oraz kątowników.

ROZWÓJ

Dzięki otrzymanym dotacjom z Unii Europejskiej oraz konsekwentnemu inwestowaniu w rozwój firmy stworzyliśmy zakład produkcyjny wyposażony w jeden z największych w Polsce parków maszynowych do produkcji wzmocnień okiennych, składający się z kilkunastu maszyn profilujących, kilku linii do cięcia wzdłużnego oraz maszyn pomocniczych.

Projekt i wykonanie CFTB.PL