Menu

O firmie

Firma NOVA-STAL Sp. z o.o. z powodzeniem działa od 2003 roku. Powstała na bazie wieloletnich doświadczeń rynku stali i stanowi kontynuację prowadzonej wcześniej działalności w zakresie produkcji i handlu wyrobami hutniczymi. Od momentu powstania firmy podstawą działalności jest produkcja wzmocnień stalowych do okien PCV, profili budowlanych, kształtowników oraz kątowników. Chcąc zapewnić Państwu maksymalnie szeroką bazę usług, stale staramy się poszerzać ofertę naszej firmy.

W roku 2011 rozpoczęliśmy produkcję profili do suchej zabudowy wnętrz w innowacyjnej technologii NOVA-STEEL STRONG oraz wprowadziliśmy na rynek niespotykaną jak dotąd technologię montażu ścianek działowych NOVA CLICK. Naszą ambicją jest ciągły rozwój, zdobywanie doświadczeń, a także wdrażnie jak najlepszych rozwiązań w dziedzinie prowadzonej działalności. Liczne inwestycje, poszukiwanie nowych metod technologicznych, duże doświadczenie i umiejętności naszych pracowników pozwalają nam na coraz szersze spektrum działania oraz na ciągłe poszerzanie rynków zbytu, również poza granicami naszego kraju. Jest wśród nich wiele liczących się na rynku firm handlowych i produkcyjnych. Usytuowanie naszej firmy w centrum kraju, w Płocku, pozwala na szybką i sprawną obsługę klientów.

Zakład produkcyjny i biuro firmy zlokalizowane jest na dużej atrakcyjnie położonej działce o pow. 2.5ha w centrum przemysłowym Płocka. Przedsiębiorstwo wyposażone w odpowiednią infrastrukturę techniczną i transportową, dodatkowo pomagają zwiększyć szybkość realizowanych przez nas zamówień. Dzięki dbałości o jakość dostarczanych wyrobów i usług, budujemy zaufanie i uznanie naszych odbiorców oraz spełniamy ich wysokie wymagania, a stale rosnące doświadczenie pozwala nam na podejmowanie nowych wyzwań. Wierzymy, iż sukces oparty jest na wysokich wymaganiach stawianym sobie i pracownikom. Mamy nadzieję, że w naszej szerokiej ofercie znajdą Państwo interesujące Was produkty. Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą naszych wyrobów i usług.

 pko   znak jakości CEgazele biznesucertyfikat wiarygodności biznesuprogram regionalny mazowszeparpznak NSS